Odevzdání diplomové práce a informace k SZZ

podle Směrnice děkana č. 6/2021 a Směrnice děkana č.11/2021

DIPLOMOVÁ PRÁCE

Termín odevzdání diplomové práce je podle Směrnice děkana č. 6/2021 stanovený na 14. 1. 2022. Vedoucí práce musí pomocí antiplagiátorského systému porovná text s texty závěrečných prací uložených v databázi závěrečných prací a s texty dalších publikací, poté DP je předána oponentovi. Odevzdá se pouze elektronická forma práce.

Listinná forma práce bude odevzdána v den obhajoby při příchodu k SZZ. Listinná forma práce může být letos výjimečně dle vyjádření proděkana doc. Jandory v kroužkové (nebo podobné) vazbě, nicméně pokud to bude možné, doporučuje se zachovat forma pevné vazby s deskami - viz bakalářská práce.

Student odevzdává obě formy závěrečné práce (listinnou a elektronickou) bez podpisů, tj. bez podpisů jsou v závěrečné práci:

•     zadání (stažené z intranetu),
  •     prohlášení o shodě listinné a elektronické formy závěrečné práce,
  •     prohlášení o původnosti závěrečné práce,
  •     příp. poděkování.

Student volně vloží do odevzdávané listinné formy závěrečné práce podepsaná:

•     prohlášení o shodě listinné a elektronické formy závěrečné práce,
  •     podepsané prohlášení o původnosti práce student,
  •     příp. poděkování.

Listinná forma diplomové práce se po obhajobě vrací studentovi.

SZZ

Ohledně průběhu SZZ vyšla směrnice děkana č.11/2021, pro odbornou rozpravu platí, že studenti budou zkoušeni dle otázek k příslušným tematickým okruhům - 1 okruh povinný a 2 okruhy volitelné. Více informací včetně komisí v záložce výuka/záverečné práce.

Hodně štěstí při obhajobách a SZZ - VHK.