Mezinárodní kolo studentské vědecké odborné činnosti – ročník 2015

Vítězem XVI. ročníku mezinárodního kola SVOČ konaného 14. května 2015 na Stavebné fakultě STU Bratislava se stal náš student Bc. Stanislav Paseka.

Soutěž se konala pod záštitou rektora STU – Bratislava prof. Roberta Redhammera, Ph.D. Studenti byli vítězi fakultních kol. Celkově se mezinárodního kola účastnilo šest stavebních fakult: ČVUT v Praze, VUT v Brně, VŠB - TU Ostrava, STU v Bratislavě, TU v Košicích a ŽU v Žiline.

Bakalář Stanislav Paseka získal první místo v sekci Vodné stavby, vodné hospodárstvo a environmentálne inžinierstvo. Soutěžní práce byla na téma Analýza nejistot hydrologických a provozních parametrů na vodohospodářské řešení zásobní funkce nádrže. Vedoucím práce byl Ing. Daniel Marton, Ph.D.

Předávání diplomů, Foto: Stavebná fakulta STU v Bratislave

Výsledky     Diplom